Vážení občané, rádi bychom vás upozornili na povinnost vylepit známky na popelnice do 31.01.2026. Po tomto datu nebude možné zajistit vývoz odpadu z neoznačených popelnic. Prosíme, zkontrolujte, zda máte všechny popelnice řádně označeny, abyste předešli případným komplikacím s odvozem odpadu.